Kosmetika

Provádím kosmetické procedury českou kosmetikou Revital, kůry hydratační, liftingové a proti akné. Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí , masáž obličeje a úprava obočí. 

Řada kosmetiky Revital je vytvořena z přírodních rostlinných olejů. Přípravky Revital jsou vhodné pro hloubkové čištění pleti. Čistící pleťové vody Revital jsou bez alkoholu a proto jsou vhodné i pro citlivou pleť. 

Revital -základem je vyvážená kombinace přírodních enzymů s vitamíny a minerály.Hloubkové čištění pleti

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle - tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky a nehrozí případné zanesení infekce.
Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je velice populární. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, je naprosto bezbolestné, neagresivní a účinné. Vhodné i např. na velmi citlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ošetřením ultrazvukovou špachtlí se působí na prokrvení pokožky a současně je umožněn snazší přísun živin a vody do jejího nitra. Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují kromě jiného také nečistoty uložené hluboko pod kožní škárou. Ultrazvuková špachtle hloubkově čistí pleť a aktivuje její metabolismus. Zároveň zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Jemně masíruje pleť a působí hluboko do kožní škáry, kde odstraňuje uložené nečistoty a intenzivně regeneruje pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě.

Galvanická terapie 

pomáhá zejména při akutních a chronických onemocněních pokožky, které jsou umocňovány slabým tkání, záněty nebo svalovými křečemi. Galvanická terapie dokáže napravit poškozené tkáně, uvolňovat svalové křeče, urychluje tak proces hojení pokožky. 

Elektrický tok, který je používán při galvanické terapii zároveň působí jako příjemná masáž. Na pleti jej cítit jako silný proud vody ve sprše, pod kterým svaly příjemně pulzují.
Pro lidi po 40-tce nebo pro ty, kterým pokožka předčasně stárne, je galvanická terapie výborný způsob jak pleť udržet stále pružnou a mladistvě vypadající.
Při léčbě galvanickou terapií pokožku nevystavujete žádným invazivním procedurám, nepožívají se jehly a necítíte téměř žádnou bolest. Galvanická terapie dokonale vyčistí pokožku, pročistí póry, vytónuje pleť a odstraní nežádoucí pigmentové skvrny. Rovněž i napne a vyhladí vrásky, čímž zredukuje znaky stárnoucí pokožky.

Možnost zakoupení dárkového poukazu na ošetření pleti přímo v salonu.