Druhy masáží

Před každou masáží provádím tělový peeling


Klasická sportovní masáž

Se zaměřuje především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla, jako jsou záda a svaly nohou, ale samozřejmě se věnují i celému tělu. Klasickými technikami jsou hnětení a tření cílových oblastí nejčastěji pomocí masážních olejů. 

Klasická masáž nabízí kromě udržení tělesné kondice také zlepšení celkového vzhledu a účinný boj proti fyzické i psychické únavě.Výrazný je jejich vliv na psychiku člověka, kterou zbavují nahromaděného napětí a důsledků stresu.


Relaxační masáž

Provádíme za pomocí lávových kamenů a pomocí masážních bio olejů různých vůní dle přání zákazníka. 

Těhotenská masáž

Trápí vás v těhotenství bolestmi zad tak , že už nemůžete ani spát, otékají vám nohy i prsty na rukou, tak neváhejte a domluvte si termín vaší masáže.

( masáž probíhá v poloze na boku a v sedě )

Peelingová masáž

Tato procedura je manuální mechanický peeling, pomocí speciálních masérských technik, který je velmi účinný v boji proti pupínkům, nerovnosti pokožky, barevným nedostatkům na kůž dále na hrubou až šupinatou kůží. Po ošetření peelingem je pokožka okysličenější, nádherně prokrvená, vláčnější a na dotek naprosto hedvábná. Toto ocení každý, kdo si chce udržet nejen hedvábnou pokožku

Tuto masáž doporučujeme absolvovat jednou za měsíc. Osvědčila se také několik dní před opalováním.

Medová masáž - Sladká detoxikace

Medová masáž je určena především lidem, kteří potřebují oživit a povzbudit oslabený organismus. Všeobecně můžeme říci, že medová masáž je určena široké veřejnosti, osobám všeho věku (doporučená věková hranice je uváděna od 15ti let) a oběma pohlavím. Velice účinně pomáhá lidem, kteří trpí onemocněním či chorobami patřící do skupiny tzv. civilizačních onemocnění. Med se během masáže změní na bílou až šedou hmotu, ve které jsou navázány z těla vyloučené toxiny. Tato hmota se odstraní pomocí mokrého ručníku .

Čokoládová masáž + zábal ze 100% čokolády

Ponořte se do aromatu horké čokolády a hýčkejte své tělo. Čokoládový olej příjemně prohřeje a uvolní Vaše svaly a přinese to pravé uvolnění. Čokoláda je skvělá! Blahodárný vliv vysvětlují odborníci tím, že kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, které působí proti stárnutí. Jedná se o luxusní relaxační proceduru, která omlazuje pokožku, ničí celulitidu a navozuje dobrou náladu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfiny a serotonin (hormony štěstí). 

Celulitidová skořicová masáž

Skořicová masáž se provádí na nohách, zádech a hýždích teplým skořicovým olejem, který způsobuje místní prohřátí tkání, rozšířuje cévy a tím zvyšuje odbourávání tukové tkáně. Skořicový olej se používá zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Aktivní látky ve skořicovém oleji zvyšují elasticitu a rozpouští drobné jizvičky v podkoží. Po masáži skořicovým olejem se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice a tím urychlíme likvidaci tukových buněk. Skořicová silice navíc působí silně desinfekčně a tlumí bolest. Aroma použitých silic stimuluje, působí jako afrodiziakum a upravuje krevní oběh. 

Skořicová masáž zad se zábalem 

Ponořte se do aromatu pomeranče a skořice a hýčkejte své tělo. Pomerančový olej příjemně provoní a uvolní vaše svaly a přinese to pravé uvolnění.

Skořicová silice napomáhá k rychlému vylučování toxinů z těla, zpevňuje a prokrvuje pokožku. Skořicový zábal zlepšuje lymfatický a krevní oběh a omlazuje, protože obnovuje kolagenová vlákna.

Skořicová silice silně prohřívá, takže začervenání pokožky po zábalu není na závadu.

Kávová masáž

Kávová masáž stimuluje myšlení a dobrou náladu, zároveň bohatě zásobuje buňky na povrchu těla. Díky přírodním kyselinám, které káva obsahuje, dochází k regeneraci unavené pokožky a zlepšení jejího metabolismu. 

Konopná masáž

Přicházíme k Vám s mimořádnou nabídkou určenou k relaxaci celého organismu, která obsahuje konopnou masáž za pomocí bio konopného oleje .

Masáž končetin

Nejčastěji masírujeme záda, oblast šíje, ale i ruce a nohy si zaslouží po celodenní práci péči. Trápí vás bolesti v končetinách, křeče, otoky, nebo chcete jen tak uvolnit napětí? 

Jemnou masáží končetin neublížíte, naopak pomůžete unaveným a oteklým nohám i rukám. 

Důležitý je konečný pocit úlevy, spokojenosti a dobré nálady.